Josh Brolin Cable Oluyor

29 Haz 2017
FilmWTF

josh brolin

Josh Brolin Cable olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Deadpool’un devam halkasında zamanda yolculuk yapabilen , X-Men’in sevilen üyesi Cyclops’un oğlu Cable olarak karşımıza çıkacak olan Old Boy, İhtiyarlara Yer Yok filmlerinden alışık olduğumuz Josh Brolin’den yepyeni bir Deadpool 2 karesi geldi. Setten gelen karede oyuncuyu makyaj koltuğunda makyaj yapılırken görüyoruz.

Ryan Reynolds tarafından canlandırılan düşük çeneli anti-kahramanımız Deadpool’un en yakın arkadaşı Cable’ı canlandıracak olan Brolin’e kadroda şans faktörünü kontrol edebilen Domino’yu canlandıracak, Atlanta ve Easy’nin yıldızı Zazie Beetz eşlik edecek. Ayrıca filmin enerjiyi maddeler üzerinden yansıtabilen İrlandalı kötü adamı Black Tom olarak Jack Kesy te rolünü alacak.

Filmin yönetmen koltuğuna David Leitch otururken, Deadpool’un büyük aşkı Vanessa’yı canlandıran Morena Baccarin da filmin devam halkasında boy gösterecek. İlk filmden tanıdığımız Brianna Hildebrand, Leslie Uggams ve Karan Soni de kadroya tekrar dönen isimler arasında yer alıyor. Filmin senaryosunu ilk filmin senaristleri Rhett Reese ve Paul Wernick üstleniyor. Yani gözle görülür bir kadro değişimi yok.

Deadpool 2 ise 1 Haziran 2018 tarihinde vizyonda olacak.

  • Yorumlar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?